Adres : Saat Meydanı No:3 Dörtyol - HATAY
Telefon : 0326 712 27 58 - 0532 766 79 67
E-Posta : ahmet_hintoglu@hotmail.com
Websitesi : www.yenerinsaat.com.tr
Üyelik Tarihi : 21 Şubat 2019

Yener İnşaat

Yarım asırlıdan fazla ticaret deneyimiyle saat optik alanındaki tecrübesini inşaat alanına taşıyarak ‘” YENER Dostları ” nı daha da artırmayı, her yeni projede yeni bir ‘’ Yener Dostu ‘’ kazanmayı hedeflemekteyiz. Yener İnşaat sunduğu olanaklar ve getirdiği yeniliklerle size yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor…!

Sadakat Dünyası Yener’den daire satın alan “Yener Dostlar”nı daha da artırmayı, her yeni projede yeni bir Yener Dostu kazanmayı hedeflemektedir. Öncelikle Mükemmel Müşteri Memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

İnsan Odaklılık: Yarım asırdır yaptığımız gibi Çalışan memnuniyeti ve bağlılığına önem vermek, müşteri memnuniyeti ve bağlılığına önem vermek, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları yapmak, empati yapmak, kendini değil işini sevmek, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın mutluluğunun sürekliliği için vizyoner bir yaklaşımla iş yapmak ilkesine bağlılığımızı sürdürmek.

Başarı odaklı olmak ; başarma arzusuna sahip olmak, insan, doğa ve her türlü toplumsal faydaya odaklanmış, paydaşlarla ( çalışan, müşteri, taşeron, tedarikçi, toplum, çevre, hissedar ) birlikte başarmak ve tutku ile çalışmak, Hissedarla çalışanı yanyana düşünmek. Müşterilerimizle ilişkimizi, alım-satım dinamiklerinin ötesine taşıyan; onlarla derin, kalıcı, duygusal bağlar kurmayı amaçlayan etkinlikler tasarlamak, yeni başlangıçlar için ilham kaynağı olabilmek

Şeffaflık: Çalışan memnuniyetinde, müşteri memnuniyetinde ve diğer tüm paydaşların memnuniyetinde şeffaf olmak. Herkesle açık iletişim kurmak, güvenilir, adil , hesap verebilen bir şirket olmak, her zaman her konuda açık olmak, samimi ve dürüst olmak. Sinerji yaratak, paydaşlarla işbirliği yapmak,

*Müşterilerini Sektör Hakkında Doğru Bilgilendiren

* Müşterilerinin Beklentilerini ve İsteklerini Kusursuzca Karşılayan

*İnsanların Sadece Bir Meskende Değil Doğal Yaşam Ortamından Kopmadan Modern Mimarı ve Teknolojik İmkanlardan Faydalanarak En Güzel Hizmeti Sunmaya Devam Etmektir

Yener İnşaat, Güvenilir Saygın Ve Kendi Alanında Uzman Lider Bir Şirket olarak dürüst, ayrıcalıklı ve tercih edilen bir firma haline gelip sektöründe lider firmalardan olmayı hedeflemektedir.

Paylaş
Firmalar, İnşaat Firmaları kategorisinde bulunan Yener İnşaat sitemize 21 Şubat 2019 tarihinde eklenmiş ve 7 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.