Adres : Hacı halil mahallesi gül sokak no:342
Telefon : 0533 966 28 57
E-Posta : ayturkmimarlik@hotmail.com
Üyelik Tarihi : 20 Haziran 2018

Çatı Merdivenleri

Çatı merdivenlerin görünümü ve kullanışı kadar güvenliği de oldukça mühimdir. Bağlantılarının iyi yapılması ve bina yönetmeliği ölçü ve özelliklerine uygun olmalıdır. Döner merdiven hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile profesyonel merdivenler yapmaktadır. Yıllarca ilk gün ki sağlamlık ve güvenlik ile kullanabileceğiniz güvenli döner merdiven hizmeti sunuyoruz. Çatı merdiven modellerimiz şıklığı ve tasarımı ile mekanlarınıza güzellik katmaktadır.

Kullanılacak ev ya da iş yerinin büyüklüğüne ve kişilerin isteklerine göre çeşitli modellerde yapılmaktadır. En çok kullanılan model merkezde bir taşıyıcı boru ve çelik bağlantılar üzerine kurulu ahşap çatı merdiven modelidir. Bunun yanı sıra omurgalı merdivenler, saç yanaklı merdivenler, konsol merdiven, cam merdiven, beton üstü kaplama, kiriş merdiven, L merdiven, fıçı merdiven, U döner merdiven, G dönüşlü döner merdiven, metal taşıyıcılı döner merdiven, döner spiral merdiven ve özel tasarım merdivenler gibi farklı modelde çatı merdiveni yapılmaktadır. Çatı merdivenin yapılacağı yere ve kişilerin isteklerine göre merdiven planı çizilerek en uygun merdiven yapılmaktadır.

Paylaş
Endüstriyel - İmalat, Ticaret, Firmalar kategorisinde bulunan Çatı Merdivenleri sitemize 20 Haziran 2018 tarihinde eklenmiş ve 247 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :